NC = Not Completed (Normally the transfer fee is not yet paid, or only partly paid or the transfer is waiting for the approval day)

* The player has not had a license / played for at least two years
** The player is under 15 years old
*** Overseas student

Valid from Name of the Player Giving Club Receiving Club
25.10.2021Aleksi Lindgren
SV Wiler Ersigen
Tikkurilan Tiikerit
NCVisa Vilpponen
Bandidos
VEHVE
NCChristian Lindquist
VfL Red Hocks Kaufering
Wiener Floorball Verein
NCDavid Vanicek
UHC Linz
Shooters Beta
25.10.2021Toms Rags
FS Sigulda
Ullensaker / Kisa
25.10.2021Tea Mazaryova
SK Slavia SPU DFA Nitra
Panthers Praha
22.10.2021Jean-Baptiste Baillieul
Paris Université Club
SC Helsinki United
19.10.2021Benjamin Amdur*Särö Seahawks IBKSaimaan Pallo Salibandy ry
18.10.2021Johannes Gebauer
Blan-Weiss 96 Schenefeld
IL Fjell-Kameraterne
18.10.2021Johannes Bernhard 
Black Pitballs Sankt Wendel
London Sharks
NCAles Stavjana
HSK
Sokol Kralovske Vinohrady
18.10.2021
Sadi Shanaah
Team Aarhus Floorball
UCM
18.10.2021
Matyas Pik
IC Graz
Torpedo Havířov
25.10.2021Juni Fjøsne
Monolitten IL
FB Amsterdam Agents
15.10.2021
Edjis Matulis*
Monolitten IL
FK NND
14.10.2021
Jaroslav Storek*
Prague Tigers
DJK Karlsruhe-Ost e.V
18.10.2021Mira Magnusson
Munka Ljungby IBK
Unihockey Basel Regio
14.10.2021
Joakim Melvold
Landvetter IBK
Lillestrøm IBK
14.10.2021Samuel Čermák**
FBC Skalica
Florbal Hodonin
18.10.2021Wilma Persson
IBK Lulea
Arhus Floorball Klub tst
18.10.2021Vaclav Bajko
TJ Znojmo
Pixbo Wallenstam IBF
18.10.2021Adam Koller
FBC Blue Berries Modra
Tillburg Floorball
18.10.2021Michael Ristaniemi
N/A
Kraainem Tigers Floorball Club
11.10.2021Sami Perttunen*
TSI Innebandy
Pargas Idrottsforening
18.10.2021Sergii Syrkin*
Kyiv Floorball Club
Frankfurt Falcons - TSV Berkersheim 1910
08.10.2021Jakub Dite*
FC Rennsteig Avalanche
Florbal Náchod
11.10.2021Rudolfs Petersons
FBK SAC
Husqvarna IK Floorball
11.10.2021Daniele Giacomardo
SC DHfK Leipzig e.V
ASD Viking Roma
18.10.2021Paul Handrich
FBC Dragons Wien
FC Stern 1919 Munich
11.10.2021Kristers Osis
Black Cobras Gent
Legions/Grobinas SC
08.10.2021
Ivo Preiss*
Hastings Predators FC
FK Madona
11.10.2021William Wahlberg
Stromsbro IF
Fredrikstad IBK
11.10.2021Christian Schoultze
IBK Uppsala Teknologer
Fredrikstad IBK
11.10.2021Juha-Matti Heinonen
SS Rankat Ankat
NOR 92 IBK
11.10.2021Robin Ek
Ostra SK
NOR 92 IBK
11.10.2021Roja Moser
IBK Lund
Wiener Floorball Verein
14.10.2021Sami Pulkkinen
AaB Floorball
Mantan Urheilijat-MantU
30.08.2021
Roberts Trepss
Harstad InnebandyklubKocenu Sporta Klubs
18.10.2021Victor Englund
Gottsunda IBF U
FBC Aland
04.10.2021Samuel Tillberg
IBK Lulea
Yllaksen Nousu
11.10.2021Filip Bäckman
Sarpsborg Innebandyklubb
Aby Oilers IBK Ungdom
05.10.2021Aku Taira
Red Devils Wernigerode
Kuopion Sidonta Seura
NCJonas Quick
ASPTT Nancy - Laxou Floorball
Sandefjord Innebandy
04.10.2021
Hector Garcia
Kiruna AIF
Yllaksen Nousu
04.10.2021
Julia Suter
Endre IF
Piranha Chur
01.10.2021
Daniel Maki*
Pajala IF
Yllaksen Nousu
01.10.2021
Tero Gullsten*
Pajala IF
Yllaksen Nousu
01.10.2021
Tuukka Mantovaara*
Pajala IF
Yllaksen Nousu
01.10.2021
Mikael Sturk*
Pajala IF
Yllaksen Nousu
01.10.2021
Halewijn Van den Bossche*
Juventus Floorball Club
Teknologkarens IF
11.10.2021
Christa Makela
Salibandyseura Vantage ry
Hammarby IF IBK
11.10.2021Oliwia Tendyra
PUKS Trzebinia
FbK Horni Sucha
01.10.2021
Kamila Lewandowska**
PUKS Trzebinia
FbK Horni Sucha
01.10.2021Ritvars Berzins
Kocenu Sporta Klubs
Harstad IBK
30.09.2021Atis Lazdins
BSV Roxel
Kekavas Bulldogs
04.10.2021Niks Kazenko
Eesti Maaulikool
RTU/Rockets
30.09.2021
Fanny Ballgren*
Storviks IF
Wizards Bern Burgdorf
29.09.2021
Patrik Fabian**
FBC Skalica
Florbal Hodonin
29.09.2021Eetu Uusitalo
SBT Tornio ry
Haparanda AIK
04.10.2021
Eli Martin
Wellington Floorball Club
Karlstad IBF
29.09.2021Henrik Nyby*
Pixbo Wallenstam IBF
Unihockey Collina d'Oro
28.09.2021Ted Nordlund*
Uppsala IBK
FBC Aland
28.09.2021Jan Vašák*
FC Rennsteig Avalanche
SSK Future
28.09.2021Lukas Stanek
IC Graz
FBC Ceska Lipa
27.09.2021
Kasperi Räsänen
Viking Roma
M-Team United
27.09.2021
Joakim Leren*
Floorball Turtles Berlin
IL Fjell-Kamerateme
04.10.2021Mikko Saarivuori
Rauman Salba
Eesti Maaulikooli Spordiklubi
27.09.2021Charlotta Backsbacka
Barkaro SK
FBC Aland
27.09.2021Elis Goth
Frosta Innebandyförening
FC Kraainem Tigers
27.09.2021Michaela Stykova
SK Slavia SPU DFA Nitra
Florbal Zidenice
NCSina Sturzenegger
UHV Skorpion Emmental
FBC Kalmarsund
27.09.2021
Agata Bencurikova**
FBC Skalica
Florbal Hodonin
27.09.2021
Lucas Laurencik**
FBC Skalica
Florbal Hodonin
27.09.2021
Tobias Podolinsky*
FBC Skalica
Florbal Hodonin
27.09.2021
Michael Kollar*
FBC Skalica
Florbal Hodonin
27.09.2021
Matyas Vrican*
FBC Skalica
Florbal Hodonin
27.09.2021
Robert Vogl*
FBC Skalica
Florbal Hodonin
27.09.2021
Alex Buraj**
FBC Skalica
Florbal Hodonin
27.09.2021
Samuel Matula*
FBC Skalica
Florbal Hodonin
27.09.2021
Denis Hestera*
FBC Skalica
Florbal Hodonin
27.09.2021
Jonathan Kuysten*
IK Zenith
Saimaan Pallo Salibandy ry
22.09.2021
Arturs Dulkins*
Lielvarde Sports Centre
UCM
27.09.2021Edijs Senbergs
FS Masters
Vimmerby IBK
22.09.2021Paavo Impola*
Voimistelu-Ja Urheiluseura Kellon
Haparanda AIK
22.09.2021Janne Keränen*
SBT Tornio ry
Haparanda AIK
27.09.2021Robert Karlsson Lidberg
St.Croix IBK
Bollklubben Vingen
20.09.2021Lukas Blaszczyk
FaBK ATU Kosice
FBS Bohemians
22.09.2021Rebecka Franzén*
Fagerhult Habo IB
NTNUI Innebandy
21.09.2021Juuso Puisto*
Haparanda AIK
Saimaan Pallo Salibandy Reservi
27.09.2021Ida Suikka
Floorball Uri
MIG
21.09.2021Emilio Lassfolk
Bronderslev Floorball Club
SC Saragoza
27.09.2021Jakub Grich
FK Florko Kosice
Panthers Otrokovice
27.09.2021Emilia VähäkoskiFK NND
Juhlasalibandy-13 ry
NCEmma Fagerhøi
Tunet IBK
FBC Kalmarsund
Emilia Vahakoski
4.10.2021Micaela Sirola
Unihockey Basel Regio
Salibandy Naantali ry
4.10.2021Daniel Minich
Troopers
IBK Vanersborg
20.09.2021Corsin Alpiger
BSV Roxel
Nesslau Sharks
27.09.2021Samanta Berzina
Floorball Zurich Lioness
Rubene Kocenu Sportclub
20.09.2021Hugo Böhm**
Zurisse Unihockey ZKH
TV Eiche Horn
NCYuriy Ivakhnuk
Fearless Rivne
FKMP Praha
17.09.2021Andreas Larsson
Karlskoga FC
Gjellerasen IF
20.09.2021Siri Oian
Gjelleråsen IF Innebandy
Team Thorengruppen SK
27.09.2021Lucie Kadlecovà
Floorball URI
Torpedo Havířov
20.09.2021Hanna Vainio
Basel Regio
Salibandyseura Vaasa ry
17.09.2021Joakim Holsten Leren*
Floorball Turtles Berlin
IL Fjell-Kameraterne
20.09.2021Zuzanna Pudzisz
MMKS Podhale Nowy Targ
1 S.C Vitkovice
17.09.2021Erik Malgerud*
Saro IK
Monolitten IL
17.09.2021Harald Konsberg*
Limhamns IF
Monolitten IL
4.10.2021Vaclav Svoboda
FC Kraainem Tigers
Start98 Kunratice
20.09.2021Eric Dahlgren
IK Akersvela
IFB Falun Utveckling
20.09.2021Aleksandr Avtushenko
Saimaan Pallo Salibandy ry
IFBC Sharks
16.09.2021Martina Ocenaskova*
SSF Bonn
TJ Sokol Kralovske Vinohrady
16.09.2021Jindrich Ocenasek*
SSF Bonn
ACI Torza Sorry
27.09.2021Samuel Kelemen
FaBK ATU Kosice
Panthers Otrokovice
20.09.2021Michal Petrovic
VSK UK Hurikan Bratislava
Tilburg Floorball
16.09.2021Siiri Smeds*
SBT Tornio ry
Haparanda AIK
20.09.2021Ondrej Zlesak
Start98 Kunratice
Esport Oilers ry
30.08.2021Tuomas Tiainen
Storvreta IBK
Tikkurilan Tiikerit
15.09.2021Christoffer Gustavsson
Rasbo IK
Tunet IBK
20.09.2021Steven Põldve
Valga Saalihoki klubi MTU
FC Tuusula
20.09.2021Jakub Udziela
Szarotka Nowy Targ
Black Angels
15.09.2021Nensija Simkuna
MMK Devils & Witches
Stavanger Innebandyklubb
20.09.2021Kaspers Gina-Maria
IBF Alvstranden
Iron Marmots Davos Kloters
27.09.2021Laurin Kocher
Hornets R.M. W Moosseedorf
Kempele Wild Duckz
16.09.2021Lenka Remesova
Florbal Zidenice
FC Taby
13.09.2021
Tomas Virba*
N/A
FBC Mobydick Praha
13.09.2021
Tomas Zicha*
Trolls Annecy Floorball Club
SK B.U.H Praha
20.09.2021Dominika Drobna
Snipers Bratislava
FBS Hattrick Brno
20.09.2021Kamila Macejakova
Snipers Bratislava
FBS Hattrick Brno
20.09.2021Sampo Villanen
Ticino Unihockey
SC Classic
13.09.2021Jan Kominek
Prague Tigers
FBC Mikulas Presov
20.09.2021Sandra Wyss
Unihockey Basel Regio
Linkoping IBK
20.09.2021Martine Anderson Simonsen
SF Grei
IBK Goteborg
13.09.2021Julian van Enckevort
Sunds Seahawks FC
FB Agents Amsterdam
13.09.2021Linus Häggblom
Viking Aland Sport Club
IBK Runsten
10.09.2021Felix Lundholm
Lonsboda IBK
Greaker IBK
09.09.2021Gustav Karlsson
IK Akersvela
Holmsund City IBC
09.09.2021Isac Hammarberg
Skalby IBK
Greaker IBK
10.09.2021Jan Eckhardt
Hollvikens IBF
UHC Thun
13.09.2021 Seraina Fitzi
UH Red Lions Frauenfeld
TPS Salibandy ry
13.09.2021Robin Krieg
Jona-Uznach Flames
SB Vantaa
NCMatej Vaculciak
DJK Holzbüttgen
Tatran Stresovice
06.09.2021Line Trandum Terjesen
Tunet IBK
Endre IF
20.09.2021Sandra Sjöholm
IBF Blue Fox
IBK Boden
13.09.2021Daniel Pec
Tatran Stresovice
SV Wiler Ersigen
13.09.2021 Ondrej Vavro
FBC Letka
SSC Leipzig
13.09.2021Daniel Fournier
ASPTT Nancy - Laxou Floorball
Floorball Club Heidelberg
06.09.2021Axel Backstrom
Storvreta IBK
UHC Aligator Malans
06.09.2021Matthias Stori
Storvreta IBK
UHC Aligator Malans
09.09.2021Oskars Bergmanis
Biedriba "Florbola klubs "Kursi""
SV Waldenburgs Eagles
13.09.2021Gustavs Tolmanis
Oxdog Ulbroka
Storvreta IBK
13.09.2021Paula Granlund
IBF Backdalen
Copenhagen FC
06.09.2021Alberto Coduto
FC Milano
Unihockey Mendrisiotto
13.09.2021Filip Norin
Brunflo FK
Nidelv Idrettslag
07.09.2021Viktor Fulier
Fbš Bohemians
ŠK Hargašova Záhorská Bystrica
03.09.2021Edite Bankava*
Norwich Floorball Club
Kocenu Sporta Klubs Rubene
06.09.2021Samuel LehtinenLondon Sharks FCFB Agents
13.09.2021Karlis Moors
Tornado Brussels Floorball
Kieller Floorball Klub
13.09.2021Jakub Stelzer
FBC Plzen
Esbjerg Sharks FC
09.09.2021Roman Chovan
Bulldogs Brno
SK Hargasova Zahorska Bystrica
06.09.2021Markku Miettinen*
Salibandy NMP
VfB Ulm
06.09.2021Frida Svensson
Orebro SK IBK
Unihockey Appenzell
06.09.2021 Jakub Dvorak
Sokol Brno
Berlin Rockets e.V
06.09.2021Hampus Sandberg
Mansarp IBK
NOR 92 Innebandyklubb
06.09.2021Julia Ravelius
Hammarby IF IBF
ZUG United
06.09.2021Heikki Hirvisuo
Visby IBK
SV Wolves
13.09.2021Vanessa Häusler
UHC White Indians
Gantofta IBK
02.09.2021Sebastian GustafssonIK Zenith
Iron Marmots Davos Kloters
16.08.2021Jesper HakolaWelhot
Regazzi Verbano UH
13.09.2021Christoffer Lassander
IBF Blue Fox
IBK Lulea
20.09.2021Vera Lamsijärvi
SBT Tornio ry
Haparanda AIK
13.09.2021Martin Osusky
Snipers Bratislava
Bulldogs Brno
06.09.2021Luca Kunkel
Unihockey Basel Regio
SSC Leipzig
13.09.2021Olav de Haas*
NTNUI Innebandy
Blue Falcons
06.09.2021Li Jerkesten
Bele Barkarby IF
ZUG United
03.09.2021Moa Maria Bernvid
Lindome IBK
Gjellerasen IF
06.09.2021Karol Pelczarski
KS Górale Nowy TargSK 1. FBC Trencin
06.09.2021Konrad Pelczarski
KS Górale Nowy Targ
SK 1. FBC Trencin
06.09.2021Patrik Tobler
UHC Waldkirch-St.Gallen
Saimaan Pallo Salibandy ry
06.09.2021Juraj Gallo
SK 1. FBC Trencin
UHC Black Barons Wil
01.09.2021Jan Skopovy
Floor Fighters Chemnitz
Florbal Sokolov
06.09.2021Anthon Gronqvist
IBK Uppsala Teknologer
FBC Aland
13.09.2021Miloslav Visek
N/ACambridge Floorball Club
06.09.2021Jan Kreienbühl
Benlose Floorball Club
Unihockey Langenthal Aarwangen
06.09.2021Zuzanna Krzywak
1 S.C Vitkovice
MLUKS Jedynka Trzebiatów
06.09.2021Fabian Steiger
Saimaan Pallo Salibandy ry
Iron Marmots Davos Kloters
30.08.2021Fredrik Front
Falköpings IBK
Ullensåker/Kisa
06.09.2021Klaudia Robova
Sabinovsky Florbalovy Klub
Tatran Stresovice
10.09.2021Emma Hedlund
ZUG United
Alvsjo AIK IBF
06.09.2021Emily Johansson
Monolitten IL Innebandy
IBK Goteborg
23.08.2021Daniels Janis-Anis
Apelsins/Oxdog Ulbroka
UHC Uster
06.09.2021Juho Airola
Floorball Flames Nijmegen
SC Frozen Stars ry
30.08.2021Jesperi Räsänen
UFC Groningen
Ilves Salibandy
31.08.2021Vincent Jordan
Roserberg Arlanda IBK
BAT Berlin Rockets e.V
30.08.2021Simon Wistrom
Alunda IBF
Gjelleraserv IF Innebandy
13.09.2021Olli Myllys
USV Halle Saalebiber
SC Lutakon Pallopojat ry
30.08.2021Victor Schedin
Sandnes IBK
Bele Barkaby IF IBF
30.08.2021Samiel Fseha
Salems IF
Sandnes IBK
26.08.2021Jonathan Green
Greaker IBK
Vimmerby IBK
26.08.2021Janne Makkonen
Vihdin Salisudet
Berlin Rockets e.V
30.08.2021Iina Autio
Florbal Riders
O2-Jyvaskyla
30.08.2021 Jakub Holes
SSF Dragons Bonn
Torpedo Havířov
30.08.2021Jakub Cernohous
Start98 Kunratice
Vasteras IBS Ungdom
23.08.2021Linda Detkova
Bulldogs Brno
SK Harvard Partizanske
25.08.2021Aki Hytönen
O2-Jyvaskyla
Harstad Innebandyklubb
23.08.2021Jesper Kauhanen
Salibandyseura Welhot
SSC Leipzig
30.08.2021Nikolass Rukavisnikovs
FS Masters
Grasshopper Club Zürich
23.08.2021Emely-Alice Leu
UHC Sparkasse Weißenfels
Red Ants Rychenberg Winterthur
23.08.2021Niklas Laurila
Tikkurilan Tiikerit ry
Unihockey Basel Regio
06.09.2021Philip Durafour
Helsingor Floorball TeamFC Helsingborg
06.09.2021Baltazar Kronlein Dick
Helsingor Floorball TeamFC Helsingborg
06.09.2021Hjalte Pedersen
Helsingor Floorball TeamFC Helsingborg
06.09.2021Magnus Borup Johansen
Helsingor Floorball Team
FC Helsingborg
NCLinnea Skanberg
Varmdo IF
IL Fjellkameraterne
23.08.2021Jonna Karonen
Visper Lions
Jokerit SB
23.08.2021Toni Rintala
Tikkurilan Tiikerit ry

Unihockey Basel Regio
30.08.2021Sebastian Visti Larsen
Vanlose Floorball Club
FC Helsingborg
23.08.2021Yannick Lindroos
Tikkurilan Tiikerit ry

Unihockey Basel Regio
23.08.2021Jesper Engbom
Surahammars IBF
Slevik Innebandyklubb
23.08.2021Marcus By
IBF Vasteras
Slevik Innebandyklubb
25.08.2021Andre Landin

Kloten-Dietlikon Jets
Lindas Rasta IBK
23.08.2021Kristians Janis Rinkevics
FBK SAC
Rungsted-Horsholm FC
16.09.2021Emils Ziverts
FBK SAC
Rungsted-Horsholm FC
23.08.2021
Joel Meier

FBK Valmiera

Red Devils March Hofe Altendorf
30.08.2021
Ronald Gasparik

UHC Waldkirch-St.Gallen

Panthers Otrokovice
06.09.2021Jan Küchl

UHC Biel-seeland

VfL "Red HOCkS" Kaufering
30.08.2021 Lisa Djurberg

Monolitten IL Innebandy
IBK Goteborg
06.08.2021Kristina Polakova
London Sharks FC

Bulldogs Brno
30.08.2021Philipp Willbrand

ETV Hamburg

Grasshopper Club Zürich
23.08.2021Martin Horn
Florbal Usti
Storvreta IBK
16.08.2021
Kevins Smits

FK Lekrings

UHC Kloten Dietlikon - Jets
20.08.2021
Oliver Wiedmer
TPS Salibandy

Floorball Thurgau
23.08.2021 Alexander Rudd
Storvreta IBK

Ad Astra Sarnen
23.08.2021 Emma Sjökvist

Sarpsborg Innebandyklubb

Vimmerby Innebandyklubb
30.08.2021Silvia Tomova
Florbal Zidenice

MMKS FBK Kysucke Nove Mesto
16.08.2021Viktorie Martinakova
1. SC Vitkovice
UHC Kloten Dietlikon - Jets
23.08.2021Tomass Kristofers Birstins
Oxdog Ulbroka
Storvreta IBK
23.08.2021Jakub Faksa
FBC Liberec
Storvreta IBK
30.08.2021
Elias Svensson
VASC Viking Aland Sport Club

IBK Uppsala Teknologer
23.08.2021Teemu Kummunmäki
UHC Sparkasse Weißenfels
Lehmo Balls-96
06.09.2021Edvards Stakis
FS Masters

DJK Holzbüttgen
20.08.2021Christian Ahlfors
Tunet IBK

Helsinki United
20.08.2021Julian Ahlfors
Tunet IBK

Helsinki United
02.08.2021Maximilian Obereder
IC Graz

Floor Fighters Chemnitz
16.08.2021 Lina Nyby
IBF Blue Fox
IBK Dalen
06.09.2021Piret Puidak
SK Link/Saku Hagunda IF
16.08.2021
Angelina Juon

UHC Aligator Malans
IBF Dalen
16.08.2021
Max Blanke

Iron Marmots Davos-Klosters
UHC Sparkasse Weissenfels
16.08.2021Niko Metsänranta Nurmon Jymy
UHC Sparkasse Weissenfels
16.08.2021Tomi Takala
Nurmon Jymy
UHC Sparkasse Weissenfels
16.08.2021 Jonas Nordheim
Hvidovre Attack FC
Malmo FC
16.08.2021Piotr Stolecki*
N/A

FbK Horni Sucha
16.08.2021Michal Karski
I LO UKS Gorzow Wlkp.

FbK Horni Sucha
30.08.2021Jakob Ohlsson
IBF Offensive Lidingo
Rodovre Floorball Club
16.08.2021Jessica Kabelkova
ASK Lovosice LFP
Pixbo Wallenstam IBF
30.08.2021Marian Poppr

VSSK MFF Praha
TV Augsburg
16.08.2021Flavia Niemelä

SS Rankat Ankat

Unihockey Berner Oberland
16.08.2021Hanna Niemelä

SS Rankat Ankat
Unihockey Berner Oberland
09.08.2021Joni Niinikoski

SC Hawks
Floor Fighters Chemnitz
09.08.2021Konsta Kupela

EräViikingit
Floor Fighters Chemnitz
30.08.2021Janis Rajeckis
FK Lekrings
Harstad Innebandyklubb
16.08.2021Antti Suoraniemi

Saimaan Pallo Salibandy ry

Ticino Unihockey
16.08.2021Peter Hrabcak
FK Florko Kosice
FbS Bohemians
30.8.2021 Saku Liponen

MSM urheiluseura ry
Harstad Innebandyklubb
30.08.2021Henri Kukkonen

MSM urheiluseura ry
Harstad Innebandyklubb
16.08.2021Fredrik Samuelsson
Hudik/Björkberg IBK
Sarpsborg Innebandyklubb
16.08.2021 Filip Backman
Aby IBK
Sarpsborg Innebandyklubb
16.08.2021 Nisse Thomasson
Sandness IBK
FBI Tullinge
06.09.2021 Sebastian Offnegårdh
IK Tomtberga
DJK Holzbüttgen
10.08.2021William Palmer*
Cotswold Rhinos
FBC Lemberg
23.08.2021 Aaro Helin
SC Classic
Chur Unihockey
16.08.2021Egert Unga
Sparta Spordiselts
Strängnäs IBK
09.08.2021 Oliver Forslind
Salems IF
Ad Astra Sarnen
09.08.2021 Kalle Keskitalo
Oulun Iuistinseura
Sportiva Unihockey Mendrisiotto
09.08.2021 Henna Tapani
Wizards Bern Burgdorf
Koovee
16.08.2021Kermo Uue
Sparta Team Automaailm
Strängnäs IBK
09.08.2021Kati Kutisaar
Spartaspordiklubi
Saimaan Pallo Salibandy ry
09.08.2021Tyler Brush
Cambridge Floorball Club
Florbal Chomutov
16.08.2021 Jere Kaartinen
UHC Sparkasse Weißenfels Joensuun salibandy ry
09.08.2021 Jalo Kouvonen
Nokian KrP
Regazzi Verbano UH
16.08.2021Peter Kachnic
Karlstad IBF Ungdom
SK Hargasova Zahorska Bystrica
10.08.2021 Erik Oweling
Djurgårdens IF IBS
Ad Astra Sarnen
16.08.2021Rudolf Turiak
Bulldogs Brno
FBC Grasshoppers Zilina
09.08.2021Denisa Kotzurova
FBC Ostrava
Malmo FBC
09.08.2021 Johanna Homi
IK Sirius FBC
SC Classic
16.08.2021 Philip Kämpe
Tunet IBK
FC Helsingborg
23.08.2021 Frederik Nilsen
Tunet IBK
Hagunda IF
NC Erik Björklund
Sveiva Innebandy
Skoghalls IBK
06.08.2021 Victor Bugarski
Sveiva Innebandy
Skoghalls IBK
10.08.2021 Oliver Liedberg
Tunet IBK
Bergs IK
13.09.2021Mikulas Nebrensky
Prague Tigers
FC Stern Munchen
09.08.2021Nela Havlikova
Panthers Praha
Wizards Bern Burgdorf
09.08.2021 Iida Mettälä
FBC Turku
Malmö FC
16.08.2021 Olli Laine
Linkoping IBK
TPS Salibandy ry
30.08.2021Anette Forsgren
Klockarbergets BK
Stavanger Innebandyklubb
16.08.2021Marketa Ruzickova
Black Angels
UHZ Linz
04.10.2021Radim Kuhnel
Florbal Usti
Karlstad IBF
09.08.2021Manuel Maurer
Floorball Koniz
Vaxjo Vipers
16.08.2021Matus Gaura
OSDS Fitness centrum Cervenik
FBS Olomouc
09.08.2021Mathias Hagert
Team Thorengruppen SK
Ad Astra Sarnen
09.08.2021 Santtu Strandberg
EräViikingit Vaxjo IBK
02.08.2021Peter Steller
Snipers Bratislava
FbS Bohemians
02.08.2021Viktor Fulier
SK Hargasova Zahorska Bystryca
FbS Bohemians
02.08.2021Matúš Gajdoš
Floorball Thurgau
FbS Bohemians
09.08.2021Flemming Kühl
ETV Hamburg
HC Rychenberg Winterthur
02.08.2021Maya Amodeo
UHC Lugano
Solfjäderstaden IBK
09.08.2021 Kaapo Savinainen
Ad Astra Sarnen
Happee
16.08.2021 Eemeli Pelamo

Salibandyseura Soittorasia ry
SV DJK Holzbüttgen 1961 e.V
16.08.2021 Jesse Turkka

Salibandyseura Soittorasia ry
SV DJK Holzbüttgen 1961 e.V
02.08.2021Deny Känzig
Linkoping IBK
SV Wiler Ersigen
02.08.2021
Julian Rueger
FBK Valmiera Floor Fighters Chemnitz
09.08.2021Filip Langer
Tatran Stresovice
FBC Kalmarsund
09.08.2021David Simek
UHC Thun
Tatran Stresovice
26.07.2021Magdalena Plaskova
Red Ants Rychenberg Winterthur
Florbal Chodov
23.08.2021 Jimi Jokinen
SC Classic
Unihockey Basel Regio
09.08.2021 Markus Lindgjerdet
IBF Orebro
HC Rychenberg
09.08.2021Marek Benes
Pixbo Wallenstam IBK
Tatran Stresovice
02.08.2021 Linn Mikaelsson
IBK Dalen
Red Ants Rychenberg Winterthur
09.08.2021Sandro Baas
Åstorp/Kvidinge IBS
Ticino Unihockey
16.08.2021 Jenna Saario
KAIS Mora
TPS Salibandy ry
02.08.2021Andrea Gamperli
Malmo FBC
UHC Kloten Dietlikon - Jets
02.08.2021 Nicholasel Nevalainen
EMU Coach Team
09.08.2021Roberta Olshov
Viking Roma
Solfjäderstaden IBK
09.08.2021Manuel Breda
Unihockey Club Varese ASD
Solfjäderstaden IBK
09.08.2021Robert Kosir
TVD Partizan Borovnica
AC Sparta Praha
09.08.2021Marek Svagr
Black Angels USV TU Dresden
26.07.2021Albert Zikmund*
Black Angels
USV TU Dresden
09.08.2021Tommaso Rubeo
Viking Roma
Regazzi Verbano UH
16.08.2021Flurina Marti
Piranha Chur
Pixbo Wallenstam IBK
02.08.2021Oliver Bäcklin
IK Satra
ZUG United
02.08.2021Simon Smajda
1. SC Vitkovice
SK Hargasova Zahorska Bystrica
16.08.2021 Mika Heiskanen
LNM
Ticino Unihockey
28.09.2021Katerina Peterkova
1. SC Vitkovice
FB Factor
02.08.2021Simon Batkovic
FaBK ATU Kosice
FbŠ Bohemians
26.07.2021Luca Graf
ZUG United
IK SIRIUS IBK
02.08.2021
Joni Peltola
FBC Turku
Regazzi Verbano UH
02.08.2021
Oleksander Nikulin
FBC Skala Melitopol
Snipers Bratislava
19.07.2021 Iiro Lankinen
Happee
Floorball Thurgau
NCJelena Zurbriggen
Unihockey Berner Oberland
Porvoon Salibandysuera ry.
02.08.2021 Laura de Fries
Blackhawks Floorball
Malmö FBC
02.08.2021Esther Jeyabalasingam
Red Ants Rychenberg Winterthur
Malmö FBC
02.08.2021Kristian Krogius
IBK Uppsala Teknologer
Kirkkonummi Rangers Ry
26.07.2021 Roope Hyvönen
TPS Salibandy
SSF Dragons Bonn
19.07.2021Chiara Gredig
Piranha Chur
IK Sirius FBC
19.07.2021Tanja Stella
UHC Kloten Dietlikon - Jets
IK Sirius FBC
19.07.2021Michelle Wiki
UHC Kloten Dietlikon - Jets
IK Sirius FBC
14.06.2021Sara Adamcova
Floorball Zurich Lioness
Kométa Spišská Nová Ves
16.08.2021 Iven Teßmann
Unihockey Igels Dresden
Ekerö IK
19.07.2021Julija Rozite Kocenu Sporta Klubs
Floorball Zurich Lioness
19.07.2021Samanta Berzina
Kocenu Sporta Klubs
Floorball Zurich Lioness
19.07.2021Jan Rehor Florbal MB UHC Thun
19.07.2021Reinis Stripnieks * Rigas Lauvas
IC Graz
05.07.2021
Aleksi Lindgren
Tikkurilan Tiikerit ry
SV Wiler Ersigen
26.07.2021David Wolfer
Floorball Fribourg
SSF Dragon Bonn
09.08.2021Nico Mutter SV Wiler Ersigen
Warberg IC
26.07.2021Claudio Mutter SV Wiler Ersigen
IK SIRIUS IBK
05.07.2021
Pascal Reichert
USV Halle Saalebiber
O2 Jyväskylä
05.07.2021
Matyas Krebner
FbS Bohemians
SV Wiler Ersigen
19.07.2021Lina Hagg
1. SC Vitkovice
KAIS Mora IF
05.07.2021
Timon Merz
HC Rychenberg Winterthur
Tikkurilan Tiikerit
05.07.2021
Michel Wöcke
HC Rychenberg Winterthur
IBK Dalen
05.07.2021
Eliska Trojankova ZUG United
Start98 Kunratice
19.07.2021Robin Markström
Ad Astra Sarnen Unihockey
Visby IBK
02.08.2021 Trine Sallstrom Nacka Wallenstam IBK
EräViikingit ry
05.07.2021
Alica Brodnanova MKSS FBK Kysucke Nove Mesto
Florbal Chodov
02.08.2021 Otto Blomqvist
Unihockey Basel Regio
EräViikingit ry
05.07.2021
Simon Bergstrom
Hudik/Björkberg IBK
UHC Kloten Dietlikon - Jets
19.07.2021Julia Suter UHC Kloten Dietlikon - Jets
Endre IF
12.07.2021
Inka Lampinen Malmo FBC
Porvoon Salibandysuera ry.
19.07.2021 Tuomas Julius
Tikkurilan Tiikerit ry
Floorball Thurgau
02.08.2021Fredrik Neu
Stenhagens KK
HC Rychenberg
16.08.2021Jan Bürki SV Wiler Ersigen
FBC Kalmarsund
16.08.2021Mira Horvath
ZUG United
Storvreta IBK
01.07.2021 Jenna Taivaloja
Taby FC
UHC Kloten Dietlikon - Jets
02.08.2021 Daniela Westerlund Nacka Wallenstam IBK
EräViikingit
02.08.2021 Nelly Baumgartner
IBK Lund
EräViikingit
NCNadia Cattaneo
Wizards Bern Burgdorf
Nacka Wallenstam IBK
01.07.2021 Laura Pakarinen
FBC Turku
UHC Kloten Dietlikon - Jets
01.07.2021Timon Stäubli
UHC Uster
Hagunda IF
01.07.2021Jan Zaugg Mullsjo AIS
Floorball Koniz
01.07.2021 Asla Veteläinen
OLS Salibandy
UHC Waldkirch-St. Gallen
01.07.2021 Tuukka Kivioja
OLS Salibandy
UHC Waldkirch-St. Gallen
01.07.2021Anton Vestlund
UHC Aligator Malans
Karlstad IBF
02.08.2021 Saku Liikka
Happee Red Devils March Hofe Altendorf
01.07.2021 Markus Takkula
Vehmersalmen Vesa ry
Red Devils Wernigerode
31.08.2021Pontus Karlson Martell
Chur Unihockey
Hollviken IBF
01.07.2021 Silvan BolligerHappeeFloorball Koniz
01.07.2021
Michaela Sponiarova
1. SC Vitkovice Taby FC
01.07.2021
Ulla Valtola
FBC Turku
KAIS Mora IF
01.07.2021
Rolands Kovalevskis Florbola klubs "Kurši"
Koovee
01.07.2021
Philippa Blom
Nacka Wallenstam IBK
UHC Kloten Dietlikon - Jets
01.07.2021
Cedric Soderberg IBF Dalen
Chur Uniihockey
19.07.2021Anna Ankudinova Rigas Lauvas
Florball Zurich Lioness
11.06.2021Kaspars Maksimovs Hastings Predators FC Floorball club Lemberg
01.07.2021
Krister Savonen SV Wiler-Ersigen SC Classic
01.07.2021 Jesper Roland
Benløse Floorball Club
Höllviken Innebandy
01.07.2021 Daniel MacCabe
Benløse Floorball Club
Höllviken Innebandy

01.07.2021 Daniel Nygaard
Benløse Floorball Club
Höllviken Innebandy

01.07.2021Ludvik Hansen
Slevik IBK
Karlstad IBF
01.07.2021 Henry Taskinen
Rökäletappio Ry
Red Devils Wernigerode
01.07.2021
Pauli Aaltokoski
Rökäletappio Ry
Red Devils Wernigerode
01.07.2021Kristers Marsels Kuznecovs Ķekavas Bulldogs Rungsted-Hørsholm FK
01.07.2021Sander Fauskanger
Greåker Bulldogs IBK
Warberg IC
01.07.2021Andreas Grønli
Greåker Bulldogs IBK
Warberg IC
01.07.2021 Hannu Heinonen
Spordipalavik Helsinki United

01.07.2021Veronika Loudová FbS Bohemians Floorball Riders
01.07.2021 Joni Leppänen ASV Koln Josba Juniorit
01.07.2021 Oscar Bjork Simonsen
SEIF Tornados Hagfors IBS
01.07.2021Lukas Stucki FBC Turku
UHC Herisau
01.07.2021 Jasmin Jatila Taby FC EräViikingit
01.07.2021Hana Polakova FbS Bohemians Floorball Riders
01.07.2021Isabelle Gerig
UHC Kloten Dietlikon - Jets

Endre IF
16.08.2021Daniel Johnsson Grasshopper Club Zurich

FC Helsingborg
01.07.2021Elise Van Thielen
Les Renards de La Hulpe
Linköping IBK Ungdom
01.07.2021 Oliver Bäcksbacka
EräViikingit
Vipers Inner-Schwyz
19.07.2021Jakob Karlsson
Lillån IBK
UHC Sarganserland
01.07.2021Corin Ruttimann Endre IF Piranha Chur
01.07.2021 Tuomas Savukoski Salibandyseura Vantaa UHC Grünenmatt
01.07.2021Robin Kulpakko NOR 92 Innebandyklubb Floda IBK
01.07.2021Veronika ZittovaPanthers Praha UHV Skorpion Emmental Zollbrück
01.07.2021Daniel Joos VSV Unihockey Iron Marmots Davos Kloters
01.07.2021Kai Moritz Leonhardt VfL Red Hocks Kaufering Unihockey Rheintal Gators
01.07.2021Oscar Agnarsson Tunet IBK Warberg IC
01.07.2021 Amanda Nyberg EräViikingit Åkersberga IBF

 

Close