Celý program šampionátu na areně Red zakončil souboj o 9. místo mezi Dánskem a Estonskem. Utkání dopadlo lépe pro Dány, kteří zvítězili 6:3 a turnaj zakončují devátým místem.

Do utkání vstoupili Dánové skvěle, po první třetině byl stav 3:0. Dánský celek ve své aktivitě pokračoval i v druhé třetině, po druhé části utkání svítilo na ukazateli skóre 6:0. Estonci zápas utkání rozhodně nevzdali, třetí třetina patřila právě jim. Jejich první branka  v utkání přišla až v 50. minutě, a to bylo pozdě. Estonskému celku se podařilo během povedené třetí části snížit pouze na 6:3, deváté místo tedy připadlo Dánům. Estonci zakončují turnaj na desátém místě. V zápase se o vítězství nejvíce přičinil Kristian Gadegaard Nielsen, který se blýskl hattrickem.

Estonsko U19 – Dánsko U19 3:6
Branky:
50. Rasmus Randoja, 58. Ander Sikk, 59. Karl-Eerik Kukk – 7. Nikolaj Hørby Jensen, 14. Kristian Gadegaard Nielsen, 19. Simon Erlandsen, 26. Kristian Gadegaard Nielsen, 33. Theodor Frandsen, 43. Kristian Gadegaard Nielsen; rozhodčí: Jakub Furmánek – Vlastimil Šolc; vyloučení: 4 + Kevin Vaha (EST) 5:1; využití: 0:2; zásahy brankářů: Reydan Ramon Niineorg 22, Marten Teppan 1 – Mathias Mikkelsen 10; po třetinách: 0:3, 0:2, 3:1;