Nabitý program na areně Red pokračoval od čtyř hodin duelem mezi Maďarskem a Itálií. Maďarsko nedalo svému soupeři šanci, Italy rozstřílelo 15:4.

Branky v utkání začaly padat velmi rychle. V 54. sekundě byl vyloučen maďarský Dávid Pirik a Italové měli první možnost skórovat. Během přesilové hry Itálie se ale paradoxně prosadili oba dva celky, maďarský tým dokonce dvakrát. Do konce třetiny maďarský celek přidal další dvě branky a do kabin si odnášel pohodový náskok. V dalším průběhu utkání už italský tým nekladl větší odpor, hráči Maďarska si na hřišti dělali takřka, co chtěli. Výsledek se nakonec zastavil až na stavu 15:4.

I přes vysoký rozdíl ve skore si Italové zaslouží pochvalu. Běhěm utkání se nevzdali a zaslouženě prožili gólově nejpovedenější utkání z jejich strany  Maďarský tým si po třech porážkách připsal první výhru na turnaji. Zároveň se ale dnešním utkáním Maďaři s turnajem rozloučili. Italové zítra vyzvou Belgii. Nejlepším hráčem Maďarska byl zvolen Balázs Bendegúz Pozsony, na straně Itálie byl hráčem zápasu vyhlášen Giacomo Marziale.

Itálie U19 – Maďarsko U19 4:15
Branky:
2. Giacomo Marziale, 29. Giacomo Marziale, 35. Jonas Steinmair, 42. Antonio Itri – 2. Levente Diószeghi, 2. Levente Diószeghi, 3. Domokos Endre Resch, 18. Domokos Endre Resch, 30. Dávid Fodor, 33. Balázs Bendegúz Pozsony, 34. Balázs Bendegúz Pozsony, 37. Balázs Bendegúz Pozsony, 38. Juvenál Dikácz, 40. Dávid Pirik, 44. Domokos Endre Resch, 45. Dávid Fodor, 45. Balázs Bendegúz Pozsony, 52. Donát Dénes, 54. János Varga; rozhodčí: Aleš Zorman – Andraž Zupančič; vyloučení: 2:3; využití: 1:1; diváků: 78; zásahy brankářů: Simone Addari -5, Matteo Fellet 14, Simone Addari 3 – Mihály Dragolovics 12; po třetinách: 1:4, 2:6, 1:5.